Горячая тема Аскар Мамин совершил рабочую поездку в Мангистаускую область Узнать больше

Программа

07:25

Әнұран

07:30

Арай

08:10

Тағдыр

09:00

Руханият

09:30

Шытынаған тағдыр

10:30

Қыз жолы

11:00

Сіз не дейсіз?

12:00

Орта толсын. Тікелей эфир

12:45

Әуезді әуен

13:00

Жаңалықтар. Тікелей эфир

13:10

Ұстаз

13:30

Новости. Прямой эфир

13:50

Күрес

18:00

Жаңалықтар. Тікелей эфир

18:15

Ұстаз

18:30

Новости. Прямой эфир

18:45

Әуезді әуен

19:00

Әкім сағаты. Тікелей эфир

19:30

Таспадағы тарих

20:00

Жаңалықтар. Тікелей эфир

20:30

Новости. Прямой эфир

21:00

Бірінші байлық

21:30

Мың бояулы Маңғыстау

22:00

Келін әні

23:00

Жаңалықтар. /қайталау/

23:30

Новости. /повтор/

00:00

Кейкі мерген